Narzędzia

Dajemy Ci szereg możliwości dotarcia użytkowników Twojej witryny do sklepu iParts.pl, a tym samym zyskania na dokonanych przez nich transakcjach.

 

Banery dynamiczne

To jedna z najskuteczniej przykuwających uwagę form reklamy. W panelu dla partnerów programu otrzymasz dostęp do wielu banerów dynamicznych, które możesz wstawić na swoją stronę internetową.

 

Banery statyczne

Jeśli cenisz sobie prostotę, baner statyczny będzie idealną formą reklamy internetowej, jaką możesz wykorzystać w ramach naszego programu. Logując się do panelu dla partnerów, znajdziesz wiele takich banerów, które możesz zastosować w praktyce jako nasz partner.

 

Linki tekstowe

To najprostsza i jedna z najefektywniejszych form reklamy internetowej. Co ważne, linki tekstowe – w przeciwieństwie do banerów – możesz zastosować praktycznie wszędzie. A to tylko zwiększy Twoje szanse na zyski z udziału w naszym programie partnerskim.  Dla naszych partnerów przygotowaliśmy specjalne narzędzie do automatycznego generowania linków, dostępne w panelu.

 

A dodatkowo…

Dla naszych partnerów przygotowaliśmy narzędzia zarządzające wszystkim tym, co wiąże się z udziałem w programie partnerskim iParts.pl. Dzięki temu możesz w każdej chwili sprawdzić, ile zarobiłeś, ile razy był wyświetlany Twój baner lub link tekstowy, czy dodać nową stronę, na której wstawisz reklamę. Żadna transakcja nie zostanie pominięta, a Ty możesz na bieżąco śledzić wyniki prowadzonych kampanii.

 

Statystyki naszego programu afiliacyjnego aktualizują są w czasie rzeczywistym. Zatem, przeglądając je, widzisz wszystkie transakcje pozwalające naliczyć należną Ci prowizję. W ten sposób, możesz swobodnie zarządzać prowadzonymi kampaniami tak, aby maksymalnie zwiększyć swoje zyski.